Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2385 of /home/slipk6/public_html/web/includes/menu.inc).

Οι Slipknot επιστρέφουν στο Download Festival.



Είναι γεγονός. Οι Slipknot για μια ακόμα φορά θα σαρώσουν το Download Festival.
Μέσα απο το downloadfestival.co.uk έγινε γνωστό πως οι Slipknot θα αποτελούν μέρος
του lineup του Festival το οποίο θα πραγματοποιηθεί στις 12-14 Ιουνίου.

Ταυτόχρονα ανακοινώθηκαν και άλλες συναυλιες σε Αγγλία, Ιρλανδία, Σκωτία και Ουαλία :

Wed 14th Jan - DUBLIN - 3Arena
Fri 16th Jan - SHEFFIELD - Motorpoint Arena
Sun 18th Jan - GLASGOW - SSE Hydro
Mon 19th Jan - NEWCASTLE - Metro Radio Arena
Tue 20th Jan - MANCHESTER – Manchester Arena
Thu 22nd Jan - LIVERPOOL - Echo Arena
Fri 23rd Jan - LONDON - The SSE Arena, Wembley
Sat 24th Jan - CARDIFF - Motorpoint Arena
Mon 26th Jan - NOTTINGHAM - Capital FM Arena
Tue 27th Jan - BIRMINGHAM - Barclaycard Arena